Αξιολόγηση - Μήνυμα του Προέδρου του Τμήματος Θεολογίας

Αγαπητές φοιτήτριες, αγαπητοί φοιτητές,

Σε συνέχεια μηνύματος που σας απέστειλε ο Αντιπρύτανης Ακαδημαϊκών Υποθέσεων & Φοιτητικής Μέριμνας Καθηγητής κ. Δημήτριος Κωβαίος, σας καλώ και εγώ με τη σειρά μου να αξιολογήσετε τα μαθήματα και τους διδάσκοντες του τρέχοντος εξαμήνου από τις 2.12.2019 μέχρι και τις 17.1.2019.
H γνώμη σας λαμβάνεται υπόψη και η αξιολόγηση είναι αναγκαία, ώστε να υπάρχει συνεχής βελτίωση του διδακτικού έργου. Σας διαβεβαιώνουμε ότι η ανωνυμία σας διασφαλίζεται και δεν είναι δυνατή η ταυτοποίηση των απαντήσεών σας από κανέναν.
Το ερωτηματολόγιο έχει απλουστευτεί και αρκεί να αφιερώσετε μόνο 5 λεπτά για τη συμπλήρωσή του, κάνοντας Είσοδο στη σελίδα https://qa.auth.gr/student μέσω Η/Υ ή κινητής συσκευής (smartphone, tablet, laptop), σε ημέρες και ώρες που θα σας γνωστοποιήσει ο κάθε διδάσκων χωριστά. Εκεί, θα μπορείτε  να αξιολογήσετε μόνο μια φορά κάθε μάθημα στο οποίο είστε εγγεγραμμένοι.
Σας εύχομαι κάθε επιτυχία στις σπουδές σας.

Παναγιώτης Σκαλτσής
Πρόεδρος Τμήματος Θεολογίας ΑΠΘ