Ανακοίνωση του Καθηγητή κ.Παναγιώτη Σκαλτσή για το μάθημα του Α΄Εξαμήνου "Εισαγωγή στη σπουδή και τη μεθοδολογία της Θεολογίας"

Αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες του Α΄Εξαμήνου,

Το μάθημα "Εισαγωγή στη σπουδή και τη μεθοδολογία της Θεολογίας", της Τετάρτης , 14 Οκτωβρίου, και ώρες 11.00-14.00μμ, θα πραγματοποιηθεί με φυσική παρουσία στη Θεολογική Σχολή. Και τούτο διότι η διαδικτυακή σας σύνδεση στην πλατφόρμα zoom που σας έχω αποστείλει δεν είναι εφικτή , αφού δεν ολοκληρώθηκε η εγγραφή σας και δεν έχετε λάβει τον αναγκαίο κωδικό πρόσβασης. Παρακαλείσθε λοιπόν, γιαυτήν τουλάχιστον την εβδομάδα , να προσέλθετε στον 4ον όροφο της Σχολής και συγκεκριμένα στον Ι. Ναό σε δύο ομάδες. Το μάθημα της πρώτης ομάδας από το Α-Μ θα γίνει από τις 11.00 πμ-12.30 μμ. Το μάθημα της δεύτερης ομάδας από το Ν-Ω θα γίνει από τις 12.30 μμ-02.00 μμ. Υπάρχει πρόβλεψη για τήρηση των σχετικών υγειονομικών δεδομένων. Όλοι θα φορούν την απαραίτητη μάσκα.

Ο Καθηγητής

Παναγιώτης Σκαλτσής